W związku z umacnianiem pozycji naszej firmy na rynku usług księgowych i ciągłym rozwojem działalności, systematycznie stwarzamy nowe miejsca pracy. Poszukujemy osób pragnących związać swoją karierę z branżą finansową i zapewniamy możliwość zdobycia bardzo obszernego doświadczenia w dziedzinach, w których operujemy. Nasi pracownicy mają również możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń oraz aktywnego wyboru ścieżki kariery. Ponadto zapewniamy sympatyczną atmosferę i bardzo dobre warunki w miejscu pracy.

Być może jesteś osobą której szukamy?

ATS to przede wszystkim zespół utalentowanych ludzi, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i każdego dnia gotowi są na rozwiązywanie nowych problemów.

Jeśli nie boisz się wyzwań, zdobywasz lub posiadasz kierunkowe wykształcenie, jesteś kreatywną i pełną energii osobą, prześlij do nas poniższy formularz:

Dane kontaktowe

Imię:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
e-mail:
Dołącz CV:
Dołącz List Motywacyjny:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez firmę ATS zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr133 poz.883.